Ślubne obrączki: żółte, 5mm

Numer: WLR72SJ

PZ24OS

3 499,00 zł

Czas dostawy: 14-21 dni roboczych

PODOBNE Z MODELU

Rozmiar dla Niej

obrączka damska
20.09.2021 Małgorzata i Tomasz
CZCIONKA
ZANKI DODATKOWE

Rozmiar dla Niego

obrączka męska
20.09.2021 Małgorzata i Tomasz
CZCIONKA
ZANKI DODATKOWE

Wpisz informację

OPIS PRODUKTU

Obrączki ślubne półokrągłe o nowoczesnym wzorze, wykonane z żółtego złota próby 0.585 i szerokości 5 mm.

Podana cena dotyczy pary obrączek. Na Państwa życzenie obrączki grawerujemy bezpłatnie.

Wszystkie nasze obrączki tworzone są z wykorzystaniem technologii bezszwowej. Dzięki temu charakteryzują się wysoką jakością wykonania i niezwykłą wytrzymałością. Obrączki bezszwowe są mniej narażone na pęknięcia i uszkodzenia pierścienia podczas zmiany lub korekty rozmiaru. Biżuteria ślubna wykonana metodą bezszwową zapewnia trwałość obrączek ślubnych na długie lata.

Zastosowanie półokrągłego profilu wewnątrz obrączki wpływa na komfort i wygodę noszenia biżuterii. Obrączki o profilu soczewki charakteryzują się wyobleniem po wewnętrznej stronie, co niweluje odznaczanie się i ścisłe przyleganie obrączek do palców. Dzięki temu noszenie biżuterii ślubnej staje się bardziej komfortowe.


PARAMETRY PRODUKTU
Kruszec
Złoto żółte 0.585
Szerokość
5.0mm
Waga
8-10g (zależy od rozmiarów)
Profil zewnętrzny
Półokrąły
Profil wewnętrzny
Półokrągły/ soczewka

Wygodne i bezpieczne zakupy

Darmowa Dostawa
Darmowa Dostawa

Wysyłka na terenie całego kraju jest całkowicie bezpłatna!
Dokładamy wszelkich starań, aby zakupy w naszym sklepie były w pełni komfortowe. Wszystkie zamówienia dostarczamy od poniedziałku do piątku za pośrednictwem kuriera, między 8.00-18.00. Dodaliśmy również wygodne sposoby dostawy do paczkomatów.

Bezpłatna Korekta Rozmiaru
Bezpłatna Korekta Rozmiaru

Nie udało Ci się wybrać odpowiedniego rozmiaru? Nie musisz się tym martwić, ponieważ w naszym sklepie gwarantujemy bezpłatną modyfikację rozmiaru pierścionków i obrączek do 3 rozmiarów w ciągu dwóch lat od dokonania zakupu.

Bezpłatny Grawer
Bezpłatny Grawer

Spraw, by Twoja biżuteria była jedyna w swoim rodzaju, korzystając z bezpłatnego, spersonalizowanego graweru. Dzień, w którym się poznaliście? Ulubiony cytat z książki lub filmu? Ważna data lub imię ukochanej osoby? Wybór należy do Ciebie!

Eleganckie Opakowanie
Eleganckie Opakowanie

Wszystkie nasze zamówienia wysyłamy w specjalnie zabezpieczonym opakowaniu firmowym. Wewnątrz przesyłki znajdziesz: eleganckie, drewniane pudełko, ozdobną torebkę, certyfikat potwierdzający jakość produktu, kartę gwarancyjną oraz ściereczkę do czyszczenia biżuterii.

 Indywidualne Zamówienia
Indywidualne Zamówienia

Każdy z klientów ma możliwość personalizacji swojego zamówienia. Wybierz kolor złota, szerokość, rodzaj oprawy, wielkość lub kolor kamienia i ciesz się biżuterią, która powstała według Twojego projektu!

Zwrot I Wymiana
Zwrot I Wymiana

Wybranie odpowiedniej biżuterii, która zostanie z nami na całe życie może nie być tak oczywistym wyborem. Naszym klientom oferujemy 14 dni na zwrot zakupionych produktów bez podawania przyczyny.