Reklamacje i zwroty

REKLAMACJA
1. Zgłoszenia reklamacji z tytułu rękojmi należy dokonać poprzez wypełnienie Formularzu reklamacji i przesłanie go na adres kontakt@jubiler-domagala.pl.
2. Otrzymasz potwierdzenie wpływu reklamacji na podany w formularzu adres e-mail.
3. W przypadku, gdy reklamacja towaru wymaga szczegółowego rozpatrzenia, poinformujemy Cię o konieczności jego odesłania na adres:
Pracownia Jubilerska Domagała
Ul. Wiosny Ludów 11
62-500 Konin
4. W terminie 14 dni od daty zgłoszenia reklamacji poinformujemy Cię o sposobie jej rozstrzygnięcia.
 
 
ZWROT
1. Uprawnienie do odstąpienia od umowy bez podawania przyczyny przysługuje w ciągu 14 dni od otrzymania zakupionego towaru.
2. Możliwość zwrotu nie dotyczy towaru nieprefabrykowanego, wyprodukowanego według specyfikacji Konsumenta lub służącego zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (np. biżuteria z indywidualnym grawerem).
3. Poinformuj nas o zamiarze skorzystania z uprawnienia do odstąpienia od umowy, wysyłając Formularz zwrotu na adres kontakt@jubiler-domagala.pl
4. Otrzymasz potwierdzenie przyjęcia oświadczenia zwrotu na podany przy zamówieniu lub zawarty w formularzu adres e-mail.
5. Przygotuj towar do zwrotu. Do paczki z produktem dołącz wszystkie otrzymane z nim akcesoria, dowód zakupu oraz wypełniony Formularz zwrotu.
6. Przygotowaną paczkę odeślij na adres:
Pracownia Jubilerska Domagała
Ul. Wiosny Ludów 11
62-500 Konin
7.  W terminie 14 dni od dnia nadania wysyłki zwrócimy zapłacone środki. Zwrot nastąpi w taki sam sposób w jaki dokonano zapłaty za towar, chyba, że wskazano inną metodę.
 
W razie wątpliwości zapoznaj się z naszym Regulaminem sklepu, w którym zawarte są warunki korzystania z prawa do reklamacji i zwrotu zakupionego towaru.

Pobierz formularz reklamacji

Pobierz plik

Pobierz formularz zwrotu

Pobierz plik